top of page

Group

Public·6 members

POLSKI HD ((LINK))Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ramówce znajdują się starannie wyselekcjonowane kultowe filmy i seriale, a także najnowsze produkcje rodzimego kina. Na antenie zobaczyć można dzieła znanych reżyserów oraz hity w doborowej obsadzie. W ofercie kanału znajdują się również zagraniczne filmy i seriale z udziałem polskich twórców. To kanał rozrywkowy, który od wielu lat konsekwentnie kreuje modę na polskie kino.
POLSKI HDTelewizja Kino Polska to polska komercyjna stacja telewizyjna, która rozpoczęła emisję programu 20 grudnia 2003 roku. W połowie 2008 roku powstało powiązane ze stacją Wydawnictwo Telewizji Kino Polska, które zajmuje się wydawaniem boksów DVD z polskimi filmami, w ramach trzech serii wydawniczych: Arcydzieła Polskiego Kina, Przeboje Polskiego Kina i Awangarda/Off.Kino Polska współpracuje z producentami takimi jak Studio Filmowe Kadr i TVP, które udostępniają jej swoje produkcje w formie odpłatnych licencji.Stacja emituje filmy fabularne, dokumenty, kroniki, kino niezależne, filmy animowane, seriale i programy telewizyjne. Głównie są to produkcje polskie, ale zdarzają się też zagraniczne, przywoływane na zasadzie sentymentalnych powrotów do przeszłości lub emitowane z polskim dubbingiem opracowanym w momencie ich premiery w Polsce.Telewizja Kino Polska proponuje widzom własną, oryginalną formułę prezentowania filmów. Na jej antenie o swoich dziełach opowiadają sami filmowcy: reżyserzy, aktorzy, operatorzy i scenarzyści.


Nalezymy do grona liderów sprzedazy dekoderów DVB -T. Jestesmy autorami wielu technicznych rozwiazan stosowanych w dekoderach naziemnej telewizji cyfrowej. Nasi inzynierowie stale dostarczaja na rynek, nie tylko polski ale i europejski, najnowoczesniejsze rozwiazania techniczne, po to by nasze produkty spełniały standardy zarówno jakosci jak i bezpieczenstwa.


Marka Setra jest od lat 90. XX w. popularna na polskim rynku autobusów, zarówno nowych, jak i używanych[11]. Na rynku nowych autokarów w Polsce pojazdy marki Setra w 2018 r. uplasowały się na 2. miejscu, tuż za marką Mercedes-Benz, a wyprzedzając takich producentów jak VDL Bus & Coach oraz Scania. Łącznie autobusy wyprodukowane przez grupę EvoBus miały udział ponad 42% rynku nowych autobusów tego segmentu[18]. Autobusy Setra są także popularne na rynku pojazdów używanych. W 2018 przewoźnicy w Polsce zakupili 347 używanych autobusów Setra, co daje 11-procentowy udział marki w rynku oraz 3. miejsce w zestawieniu marek za pojazdami Mercedes-Benz oraz Iveco-Irisbus, a w segmencie autobusów zajmuje 1. miejsce, natomiast w segmencie autobusów międzymiastowych miejsce 2.[19] 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page